СТАТИ ДИЛЕРОМ

щоб розвиватися і багатіти разом з лідером

СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Киевстар

(067) 572-78-11

MTC

(095) 387-50-82

Тел/факс

(057) 712-30-31

Многоканальный

(057) 734-94-82

Якщо Ви зайшли в цей розділ - значить, Ви розглядаєте можливість стати частиною команди, одного з лідерів ринку фарб, лаків і за рахунок цього розвиватися і багатіти.

Робота ТОВ «Колор» включає розробку систем лакофарбових покриттів та технології їх нанесення на будь-які поверхні, роботи з підбору та тонування фарб, послуги фарбування, а також стабільне постачання лакофарбової продукції. Наявність дистриб’юторських договорів і прямі постачання із заводів дозволяють підтримувати як конкурентні ціни, а й технологічну підтримку споживачів.

Пропонуємо Вам стати своїм представником у вашій країні, місті, регіоні чи районі. Нам вигідно, щоб Ви багатіли, тому ми запропонуємо Вам максимально комфортні умови партнерства та гнучку цінову політику. Систем лакофарбових покриттів ТОВ «Колор» продавати приємно, тому що ви дасте людям якість та повну задоволеність за комфортною ціною.

Picsart 06 21 01. 28. 32

Працювати з нами зручно – оптову доставку товарів по Харкову та області ТОВ «Колор» здійснює безкоштовно. Доставка в регіони здійснюється акредитованою нами, перевіреною та надійною транспортною компанією за оптимальними цінами. Послуги транспортної компанії оплачує за фактом отримувач товару у своєму регіоні.

ТОВ «Колор» проводить з дилерами індивідуальні тренінги, де ділиться своїм досвідом успішних продажів, здійснює глобальну та персональну рекламну підтримку.

Більше про компанію ТОВ «Колор» (історія, гідності, філософія, лідерські якості) Ви прочитаєте тут.

З кожним роком ми маємо більше дилерів. Не пропустіть шанс багатіти та розвиватися разом з нами.

НАШІ ПОКАЗНИКИ

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ НАШИХ ОСНОВНИХ ПАРТНЕРІВ

Частка продажу лаків і фарби

ВІК ПОКУПЦІВ