Бренди

COBLER paints, виробляють широкий асортимент фарб, від фарб для зовнішнього нанесення, надзвичайно стійких до УФ-променів сонця, які вони виробляють з пігментами з найвищою якості, фарби які ви бачите в стильних люстрах, які прикрашають найдорожчі. Широкий вибір золотих, срібних, антикварних, глянцевих, матових, потрісканих фарб тощо. Ми пишаємося тим, що пропонуємо вам професійні фарби для спеціальних ефектів.

GENC, один із світових лідерів у галузі виробництва меблевих фарб та лаків, є брендом компанії “Kayalar Kimya”. Стратегія зростання компанії заснована на цілі, спрямованої на розробки інноваційних продуктів та послуг. “Kayalar Kimya” забезпечує стабільне та надійне виробниче середовище на підприємствах, обладнаних за останнім словом техніки, з найпередовішими системами автоматизації, розташованих у Туреччині та Іспанії, загальною площею 59 тисяч м². “Kayalar Kimya”, яка з виробничими потужностями є 5-ою за величиною виробником меблевих фарб і лаків у Європі, в 2013 році посіла 76 місце в списку “Coatings World”, що визначає престижні компанії сектора по всьому світу.

IMPA, заснована в 1962 році в Сан-П’єтро ді Фелетто (Італія), сьогодні є однією з найважливіших італійських компаній на ринку лакофарбових матеріалів. Це сучасна компанія, яка вже понад 60 років вирізняється своїм професіоналізмом, творчістю та інноваційними дослідженнями, що виробляє продукцію для промисловості, будівництва та автомобільного сектора.

ADICOLOR з моменту свого створення використовує найінноваційніші технології виробництва, високо спеціалізовану професійну команду. Безперервний і наполегливий пошук все більш високої якості і ніколи не задоволеним досягнутими результатами, є основними принципами для створення продуктів, здатних задовольнити потреби клієнтів і захистити фразу “Зроблено в Італії”. Декоративні фарби та покриття Adicolor здобули визнання не лише в Італії, а й у всій Європі, а також Америці. Декоративні фарби та покриття Adicolor постійно поповнюються новинками.

Професійні меблеві лаки, меблеві емалі та меблеві фарби виробництва RENNER Italia S.p.A.

Cromax ® – всесвітньо відомий бренд, під яким випускаються лакофарбові матеріали для ремонту автомобілів та авіації.
Cromax ® підвищує продуктивність на всіх стадіях роботи малярно-кузовного цеху, пропонуючи зручні, прості та економічні час системи лакофарбових покриттів. Завдяки широкій міжнародній мережі підрозділів, ефективній маркетинговій підтримці, а також практичним інноваціям, які прискорюють та спрощують процес ремонтного фарбування, Cromax ® допомагає власникам автосервісів та малярних виробництв по всьому світу успішно розвивати свій бізнес.

Корпорація DuPont de Nemours є світовим лідером з виробництва конвеєрних та ремонтних автоемалей.